Партнери

Angelini pharma

https://www.angelinipharma.com/

Лідер у велнес-індустрії, орієнтир у сфері охорони здоров'я, Angelini - це природний вибір для щоденного гарного самопочуття.

Заснована в Італії на початку ХХ століття, група Angelini має офіси в 20 країнах і дистрибуцію продукції по всьому світу. В галузі фармацевтики Angelini є інтегрованою компанією з масштабними дослідженнями, розробкою, виробництвом і збутом активних інгредієнтів, медичних продуктів і дієтичних добавок. На міжнародному рівні Angelini зосереджена в областях болю і запалення, психічного здоров'я, інфекційних захворювань.

Recipharm

https://www.recipharm.com/

Ермуцин® - один з найбільш успішних препаратів італійської компанії Edmond Pharma, яка в свою чергу входить до складу Recipharm Group. Recipharm з штаб-квартирою у Швеції є однією з найстаріших та найдосвідченіших у світі організацій, які займаються розробкою та контрактним виробництвом лікарських засобів. Зараз вона об'єднує понад 30 підприємств у Європі, Індії, Ізраїлі та США. Розробка фармацевтичних препаратів проводиться в 7 центрах з використанням ряду запатентованих технологій на правах інтелектуальної власності. У Recipharm є чотири центри передового досвіду, орієнтовані на лікарські речовини, засоби для інгаляцій, тверді речовини для перорального використання та аналітичні послуги.

Polichem

http://www.polichem.com/polichem/home.html

Polichem може похвалитися довгими традиціями в розробці, реєстрації та продажу інноваційних фармацевтичних продуктів безпосередньо або через місцевих дистриб'юторів у більш ніж 85 країнах світу.

Завдяки фармацевтичним інноваціям та прихильності до глобальних партнерств у сфері охорони здоров'я, Polichem прагне забезпечити інструменти, знання та науку для поліпшення здоров'я пацієнтів у всьому світі. Polichem досліджує, розробляє, виробляє і продає власні ліки, а також портфель ліцензованих продуктів, призначених для задоволення потреб різних терапевтичних областей.

З 2016 року Polichem входить до складу компанії Almirall. Сьогодні продукція компанії Almirall доступна в більш ніж 70 країнах на 5 континентах через 13 філій і через мережу стратегічного партнерства. Almirall працює щодня, щоб допомогти змінити життя на краще, використовуючи науку.

Italfarmaco SpA

https://www.italfarmaco.com/en-us/

Italfarmaco SpA була створена в 1938 році. Зараз вона є транснаціональною компанією, яка працює в Італії та за кордоном як у фармацевтичній, так і в хімічній промисловості через контрольовані та / або залучені компанії.

Місія компанії Italfarmaco полягає в тому, щоб сприяти поліпшенню якості та продовженню тривалості життя людини шляхом виробництва продукції та фармацевтичних послуг, пов'язаних з розладами, які можуть серйозно вплинути на здоров'я, такі як імуно-онкологічні, гемато-онкологічні та рідкісні захворювання. Компанія має сучасні промислові підприємства, де виробляє лікарські засоби в попередньо заповнених шприцах, стерильні препарати для ін'єкцій, пероральні тверді і рідкі форми.

Bruschettini

Брускеттіні - італійська приватна незалежна компанія, яка виробляє та продає високоякісні фармацевтичні продукти. Брускеттіні був заснований в 1910 році професором Алессандро Брускеттіні під назвою “Laboratorio di Terapia Sperimentale” (Лабораторія експериментальної терапії). Основною роботою компанії були наукові дослідження в галузі вакцинотерапії.

На сьогоднішній день компанія присутня у понад 30 країнах світу і виробляє запатентовані препарати у таких фармацевтичних формах: очні краплі, очні ванни, креми та мазі, рідина для інгаляції без пропеленту, супозиторії, яйцеклітини, розчини крапель, суспензії крапель, чисті рідини та розчини, таблетки.

Expanscience

https://www.expanscience.com/en

Expanscience - це незалежна французька лабораторія фармацевтичної продукції та дерматокосметики, яка розробляє та виробляє інноваційні засоби для лікування остеоартриту і для догляду за шкірою.

За більш ніж 60 років Expanscience створила міцну міжнародну репутацію як новатор і спеціаліст. Її продукція, яка включає дві провідні марки - Piasclédine 300 і Mustela, продається в майже 120 країнах. Expanscience також розробляє та реалізує активні інгредієнти природного походження для французької та міжнародної косметичної промисловості.

Expanscience використовує інновації, щоб продовжувати розробку безпечних та ефективних рішень, які не завдають шкоди людям або навколишньому середовищу, і щоб кожен міг уникнути остеоартриту та проблем зі шкірою.

Laboratori Baldacci

Laboratori Baldacci була заснована в 1904 році. Відділ розробок і виробничий підрозділ компанії розташовані в Пізі - місті, що є важливим для фармацевтичної промисловості Італії.

Дослідження, виробництво та збут рецептурних препаратів ґрунтуються на традиціях Laboratori Baldacci. В останні роки портфель компанії збагачений лікарськими засобами та медичними приладами, ліцензованими іншими компаніями, а також харчовими добавками та медичними виробами, створеними та розробленими в його лабораторіях.

Підписатись на розсилку