Цим я підтверджую, що є лікарем, медичним, фармацевтичним працівником та підтверджую свою згоду з тим, що використання рецептурних препаратів можливо тільки після попередньої консультації з лікарем.
Продукція

Фармаконагляд - це наука та практична діяльність, пов'язана з виявленням, оцінкою, розумінням та запобіганням побічних реакцій або інших проблем, пов’язаних з лікарським засобом.

Функціонування системи фармнагляду відбувається в відповідності до міжнародних директив та українського законодавства. Для подальшого поглибленого вивчення безпеки препаратів на ринку та контролю використовується спонтанна система рапортування побічних реакцій.

Якщо Ви дізналися про побічну реакцію на препарат одного із партнерів компанії ТОВ "Ділео Фарма”, інформуйте про це за телефоном: +38 044 538-01-26

Ви можете заповнити карту-повідомлення про побічну реакцію або відсутність ефективності та надіслати її за адресою : pharmacovigilance@cscukraine.com

Картка-повідомлення про побічну реакцію та/або відсутність ефективності для лікарів. Картка-повідомлення про побічну реакцію та/або відсутність ефективності для пацієнтів.